Bardzo Rzetelnie – portal najlepszych informacji

Portal informacyjny z ciekawostkami ze świata

Dom i ogród

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe w Fordonie

Nowe osiedle przy ulicy Bydgoskich Olimpijczyków w Fordonie cieszy się ogromną popularnością. Nie są to wielkie bloki, lecz raczej kameralne kompleksy wielorodzinne. Widać jak wielkie jest zapotrzebowanie na tego typu inwestycje. Deweloper oferuje mieszkania dwupoziomowe wraz z ogródkami oraz tarasami na dachu. Są to pierwsze tego typu budynki w okolicy, ale na pewno nie ostatnie. Warto sprawdzić Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz.

Fordońskie inwestycje cieszą się niezwykłą popularnością. Duży wpływ ma na pewno okoliczna zieleń oraz szeroki dostęp do wielu usług. Najwięcej nowych zabudowań pojawia się na osiedlu Niepodległości oraz w okolicach wcześniej wspomnianej ulicy Bydgoskich Olimpijczyków. Nowoczesne budownictwo oraz luksusowe wyposażenie ma uatrakcyjnić okolicę oraz przyciągnąć nowych mieszkańców.

Ostatnimi czasy do w związku z wcześniej wspomnianą inwestycją do użytku oddano ponad 100 lokali. Wszystkie wysprzedały się w zawrotnym tempie, dlatego też deweloperzy planują kolejne budynki. Obecnie trwają prace poświęcone zieleni wokół nowych obiektów mieszkaniowych. W głębi osiedla znajdzie się duży plac zabaw przystosowany do najmłodszych.

Podobna inwestycja zostanie zrealizowana w okolicy ul. Wyzwolenia w Fordonie. Prace rozpoczęły się w kwietniu i zapowiada się, że będzie to najnowocześniejszy obiekt mieszkaniowy w całej dzielnicy. Całego smaczku dodaje okolica, która w dużej jest zielenią oraz sąsiedztwo górek fordońskich, gdzie aktywnie również aktywnie można spędzić czas. Warto dodać, że niedaleko jest jeszcze do wałów nadwiślańskich, więc okolica jest naprawdę atrakcyjna.