Bardzo Rzetelnie – portal najlepszych informacji

Portal informacyjny z ciekawostkami ze świata

Technologie

Laptop biznesowy? Dell z dobrą propozycją

W poprzednich latach Dell Inspiron 5570 i7 przełamał formę urządzeń biznesowych. Dell spędził znaczną część ostatniej pół dekady, propagując ideę solidnych laptopów z systemem Windows, które idealnie nadają się dla programistów, stając się ostatecznie praktycznie liderem swojej półki cenowej, a nawet całej kategorii kategorii sprzętu dzięki niezwykle silnym podzespołom. Kiedy wyszedł Dell Inspiron 5570 i7, od razu zyskał sobie poważanie na rynku. Był to cienki laptop klasy premium zaprojektowany do konkurowania z najlepszymi laptopami tego typu na świecie.

Dell Inspiron 5570 i7 pożyczył więcej niż wymyślił, ale wykonał świetną robotę, syntetyzując swój sprzęt z największymi hitami, o smukłym, nowoczesnym designie, doskonałym ekranie, dobrej kombinacji klawiatury i touchpada, a nawet porządnym zestawie portów. Zdecydowanie był lepszy niż te inne laptopy, stanowił prawdziwą alternatywę dla tych samych znanych kształtów, które można zobaczyć w każdej kawiarni i biurze.

Zaletą Della Inspiron były eleganckie i smukłe kształty, mała waga, długa żywotność baterii oraz naprawdę ogromna szybkość procesora. Wszystko wydaje się być tam idealnie dopracowanie. Dla kogo taki laptop będzie odpowiedni? Przede wszystkim dla osób, które sporo czasu spędzają w delegacji lub po prostu w ruchu. Jego niewielka waga, niewielka grubość i jednocześnie duża wydajność powinna sprawdzić się w biznesie.

Zdecydowanie się akurat na ten model na pewno okaże się dobrym wyborem. Obecnie przystępne ceny można znaleźć w sklepach oferujących sprzęt refurbished.