Bardzo Rzetelnie – portal najlepszych informacji

Portal informacyjny z ciekawostkami ze świata

komputer z wypożyczalni komputerów
Finanse Technologie

Wypożyczalnia komputerów biznesowych – cztery błędy, których warto unikać

Wybór wypożyczalni komputerów nie jest łatwym procesem – nie wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: “wypożyczalnia komputerów” i skusić się na pierwszy wynik wyszukiwania. Każda wypożyczalnia różni się czymś – szczególnie, jeśli mówimy o wypożyczalni komputerów biznesowych. Poniżej znajduje się lista błędów, których warto w takich przypadkach unikać.

 

Nieotrzymanie komputera na czas

Większość wypożyczalni komputerów dla firm są bardzo wrażliwe na czas. Ważnym pytaniem, które należy zadać wypożyczalni jest to, co zrobi, aby zagwarantować wcześniej ustalony czas przyjazdu. Sprawdź czy wypożyczalnia komputerów oferuje dodatkowe 2 dni na wysyłkę, co pozwoli na pewne wytchnienie przy ewentualnych problemach z dostawą.

 

Komputer nie był prawidłowo serwisowany między wynajmem

Sprawdź czy wypożyczalnia komputerów sprawdza każdy komputer, który jest zwracany z wypożyczalni pod względem wizualnym tuż po przybyciu. Jeśli po zakończeniu wynajmu instalowana jest świeża wersja systemu operacyjnego ze wszystkimi aktualizacjami fabrycznymi, to możesz być pewien, że ta wypożyczalnia komputerów jest godna Twojej uwagi.

 

Sprawdź: wypożyczalnia komputerów

 

Zbyt mało komputerów w magazynie

Wiele imprez firmowych lub specjalnych wymaga wypożyczenia dużej liczby tego samego modelu laptopa. Sprawdź ilość dostępnych laptopów oraz czy wypożyczalnia komputerów oferuje rabat! Pozwoli Ci to na zaoszczędzenie gotówki i cieszenie się komputerem jednocześnie.