Bardzo Rzetelnie – portal najlepszych informacji

Portal informacyjny z ciekawostkami ze świata

Uroda Zdrowie

Szczegółowo o zaletach zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej

 

Jakie korzyści płyną z radiofrekwencji mikroigłowej?

Profesjonalny zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest minimalnie inwazyjnym zabiegiem odmładzania skóry. Radiofrekwencja mikroigłowa uruchamia naturalną kaskadę gojenia ran, która indukuje uwalnianie czynników wzrostu i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, eliminując powierzchniowe blizny oraz wygładzając i zmiękczając linie i zmarszczki. Stymuluje również wzrost nowych komórek skóry, które zastępują uszkodzone, pigmentowane miejsca, zapewniając równomierny koloryt cery. Kiedy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest łączony z produktami kosmeceutycznymi stosowanymi miejscowo, wnikają one głęboko w skórę poprzez mikrokanały, aby zwiększyć ich korzyści i rezultaty.

Jakie korzyści wynikają z zastosowania energii o częstotliwości radiowej?

Energia o częstotliwości radiowej jest dostarczana głęboko do skóry właściwej przez mikroigły, aby zwiększyć korzyści płynące z mikronakłuwania. Energia termiczna stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co zwiększa korzyści płynące z mikronakłuwania, prowadząc do naprawy i nawilżenia tkanek, napinania i liftingu skóry, przy minimalnym uszkodzeniu skóry.

Połączenie to zapewnia lepsze rezultaty niż każde z nich osobno. Energia radiofrekwencji zwiększa napięcie skóry, wygładzając linie i zmarszczki od spodu skóry. Efekty kolagenowe mikroigłowania są wzmocnione dzięki dostarczeniu energii radiofrekwencji głębiej w warstwy skóry, bez naruszania jej wierzchniej warstwy.

Ponieważ zabieg jest dostosowywany do potrzeb każdego pacjenta, poziom energii radiofrekwencji może być dostosowany do potrzeb pacjenta, aby zmaksymalizować rezultaty.